Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagy szükségem van a segítsége...

Nagy szükségem van a segítségetekre! Tapasztalt-e valaki hasonlót?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok(lány).Két éve vannak kiütéseim,inkább este és melegmen jön elő,ilyen ormós csíkok.Voltam alergologusnal de nem allergia, ott derült ki hogy pajzsmirigy problémám is van,volt egy csomó a pajzsmirigyemen,kb egy hónapja megműtöttek kivették az egéssz pajzsmirigyemet.Allergia gyógyszert szedek a kiütésemre,már szinte két éve(xyzal)Azt gondoltam hogy műtét után el fog múlni, de nem múlott el,nem tudom mi lehet még? Nagyon zavaró, aludni is sokszor nem tudok tőle,ha nem veszem be a gyógyszerem!Segitsetek! Mit tegyek?Milyen dokihoz forduljak?

2017. máj. 2. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Endokrinológus orvoshoz fordulj!
2017. máj. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Voltam,szóltam is neki,annyit mondott hogy a pajzsmirigy is kiválthatja az allergiás reakciót,de ez még műtét előtt volt.
2017. máj. 2. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!