Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenéskor mi űrül ki a...

Ewigkeit kérdése:

Hasmenéskor mi űrül ki a szervezetből?

Figyelt kérdés

Ha nem közvetlen evés után van az embernek hasmenése (napi egyszeri ami bár nem nevezhető menésnek, de akkor sem normális) hanem csak jóval később, a nap folyamán, a legutoljára elfogyasztott étel űrül ki a szervezetből, vagy minden felszívódik? Mert mondják hogy fél óra bizonyos gyógyszerek felszívódása ideje is, azért szeretném tudni, ez ételre is vonatkozik-e.

Köszönöm!



#hasmenés #széklet #hasmenéskor étel kiűrülése #étel kiűrülés szervezetből
2017. máj. 3. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
na ez nagyon érdekes én se tudom, nekem volt olyan, hogy egy órával evés után már ott voltak benne a meg nem emésztett mogyoródarabkák, meg olyan is van, hogy nagyon csíp, az gyomorsav lehet?
2017. máj. 4. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát az hogy csíp, nemtudom nekem nem szokott lenni olyan. De ha az jön ki amit egy órával előtte megettél, ezek szerint hosszabb idő után is távozhat úgy hogy az nem szívódik fel.. ugye?úgy tűnik :D ezért nemtudom hogy ha van hasmenésem, mostnaában mindennap egyszer, akkor mi űrül ki belőlem ha nem azonnal következik be evés után.
2017. máj. 4. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!