Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit ihatok/ehetek hányás-hasme...

Mit ihatok/ehetek hányás-hasmenéskor?

Figyelt kérdés
Tegnap este kezdtem el hányni még reggel is hánytam, aztán vettem be ilyen B6 gyógyszert ami elég jó mert azóta egyszer sem hánytam, a hasam is csak egyszer ment utána passz hogy miért nem. Ilyenkor mit ehetek vagy ihatok? Pl: Cola, szénsavas üdítő/ásványvíz, kis mennyiségben édesség, esetleg energiaital:$ mert mindíg szoktam inni:$ , vagy tea, főtt krumpli stb?

2016. dec. 20. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg a kola jó a hányásra,legálábbis ezt olvastam valahol.viszont édességet ne,mentes víz,alma banán,krumpli,ropi,pirítós.
2016. dec. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inni csak vizet és gyógyteát (pl. kamilla, borsmenta). Szénsavasat főleg ne. Enni főtt répa, krumpli, főtt alma, húsleves.
2016. dec. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha már 5 órája nem hánykolódtál: jó a hideg, buborékos Cola - de nem sokat ám, 1 decit

Utána 1-2 ó szünet, majd főtt sós rizs a legjobb.

Jobbulást!

2016. dec. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Cola az igen is jót tesz, átmossa a szervezetet. Főleg hasmenéskor jó. A hányás miatt pedig csak apró kortyokban innám a helyedben, kb 1 decit pár óránként.

Kaja pedig valami egyszerű, nem fűszeres, krumpli, csirkemell ha már úgy érzed, ne legyen zsíros étel.

Jobbulást! :)

2016. dec. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!