Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tudnám az asztmás...

Hogyan tudnám az asztmás rohamaimat elkerülni?

Figyelt kérdés
Amikor kicsit jobban megerőltetem magam akkor általában fojtva lélegzek, és egyben elkap a hányinger is, és úgyérzem hogy ha tovább csinálnám akkor ott halnék meg. De ez előjön akkor is ha például nagyon kifáradok, vagy ha éppen ideges vagyok. Hogyan tudnám kezelni, vagy mit kezdjek vele? Kaptam egy kis asztma sprayt, Ventolin a neve, de nem érezném azt, hogy segítene bármit is, az orvosok meg csak mindig ugyanazt mondják, hogy használjam többször + náluk valamit szivatnak velem, de az se ér semmit.

2017. máj. 4. 21:52
 1/2 anonim válasza:
100%
Nekem 13 évesen állapítottak meg asztmát,és 11 féle allergiát..pipákat és gyógyszereket írtak rá.A pipát 1x használtam,a gyógyszereket meg kapásból kukába dobtam..Most 36 éves vagyok és azóta se mentem vissza kontrollokra,mert rájöttem az évek során,hogy lelki okok váltották ki nálam.Azt csináltam már akkor is,hogy megpróbáltam megfigyelni mikor jön elő..észrevettem hogy a stresszhelyzetek idézték elő..és megnyugtattam magamat,hogy semmi gond,elfog múlni magától ha megnyugszom és így élek azóta is.
2017. máj. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
35%

Az asztma pszichoszomatikus betegség. Valaki "megfojt" a szeretetével.

Pszichoterápiával gyógyítható

2017. máj. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!