Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elkezdett fájni jobb oldalt...

Ihatepeoples kérdése:

Elkezdett fájni jobb oldalt lent a hasam. Ez lehet vagbél vagy esetleg lehet attól is mert napok óta nem ettem szinte semmit (ami nekem nemigen szokásom) és görnyedtem ültem?

Figyelt kérdés
2017. máj. 5. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani, a vakbélgyulladás megállapításához még az orvosnak is több kell, pl.: vérkép, hasi ultrahang, tapintás.

Beleid fájhatnak ha nem eszel és nincs székleted, de az nem alul fájna, hanem oldalt.

2017. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet vakbél, de nem feltétlenül. Nekem 2 éve majdnem kivették a vakbelem, mert nagyon fájt jobb oldalon, alul a hasam. Vérvétel alapján nagyon magas volt a gyulladásra utaló érték, beküldtek kórházba, hogy műtenek. Ahogy telt az idő a vizsgálatok között, egyre kevésbé fájt, és ultrahang alapján sem volt gáz, így végül nem műtöttek meg. De a sebészet összes orvosa megvizsgált, sokat tanakodtak. Nem derült ki, mitől volt. Ha nem javul rövid időn belül, vagy elkezd romlani, mindenképp menj orvoshoz! A vakbél nagyon veszélyes! Inkább járj úgy, mint én, hogy egy napig vizsgáltak, és végül nem az lett, mint hogy nem mész el, és mégis vakbél.

Nem szeretnék indiszkrét lenni, de miért nem ettél a napokban?

2017. máj. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon fájt a torkom. Vagyis még most is valamennyire de már annyira talán nem gáz. Elvileg a refluxtól van voltam vele dokinál bár nemigazán vizsgált meg.
2017. máj. 5. 16:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ne haragudj, nem láttam, hogy válaszoltál....

Mi lett végül, voltál vele orvosnál? Kiderült valami?

2017. máj. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hála istennek "csak" torokgyulladásom volt :D az oldalam sem fájt azóta sem szóval nem tudom mi lelte akkor de elmúlt :D
2017. máj. 15. 21:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülök! 😊
2017. máj. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!