Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez normalis hogy meg most is...

Ez normalis hogy meg most is 23evesen jonnek ki rajtam a boromon uj anyajegyek, kisebbek, nagyobbak?

Figyelt kérdés

Van egy nagyobb a hatamon,a bal oldalamon es a hasamon is,de szerencsere nem lettek nagyobbak az evek soran,meg nem is valtoznak,azt hiszem,legalabbis remelem.

Szerintetek?

Jobb lenne azert inkabb egy borgyagyaszhoz elmenni megnezetni ? Elegge aggodom.


2017. máj. 10. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Én már a 30-on is túl vagyok és folyamatosan jönnek ki újabbak.

Nekünk egy véletlen folytán kiderült, hogy genetikailag hajlamunk van rá; azóta rendszeresen járok bőrgyógyászhoz ellenőriztetni.

Ha elmész, nem veszítesz vele semmit. Megnyugtathatnak és elmondhatják, mire figyelj oda az anyajegyekkel kapcsolatosan.

2017. máj. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95 évesen is fog rajtad kijönni az öregségi foltokról nem is beszélve az anyajegy nincs korhoz kötve.
2017. máj. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van, akinél normális, mert ez az öregedés egyik velejárója.
2017. máj. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor en mar oregszem??:0 :( ;( es mi van ha rakom van,es mar keso? En ugy be vagyok parazva. Ezert se merek elmenni borgyogyaszhoz,nehogy elmondjam a vegzetes betegseget.:0
2017. máj. 10. 18:50
 5/7 A kérdező kommentje:
*elmondja
2017. máj. 10. 18:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Bolond vagy te nem rákos😅
2017. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De most miert? Tudnad.milyen ilyen stresszben elni,hogy minden betegsegtol ennyire felni.
2017. máj. 10. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!