Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit jelent ha a fehérvérsejt...

Mit jelent ha a fehérvérsejt 3-4%-kal nagyobb, mint kellene? Mindenféleképpen leukémiára utalhat?

Figyelt kérdés
Pénteken kaptam meg a fiam értékeit a postán. Meg 5 érték kicsi vagy túl sok ez a Ly ami kevés, MCHC, TRC, SGOT, SGPT ezek pedig sok. Pár napja pedig észleltem hogy a lábán kék foltok vannak.. de nem ütötte meg..

2017. máj. 14. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy holnap felkeresitek a háziorvosát az eredménnyel. Egyébként Házipatikán vagy Webbetegen az összes vérképben szereplő dolognak megvan a leírása, de teljesen arra támaszkodni nem szabad. Holnap menjetek el mindenképp az orvoshoz.


Sok kék folt van a lábán? Lehet megütötte csak nem emlékszik rá (én is jártam már így)

2017. máj. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak 3-4 olyan folt van. És azérr is ijedtem meg mert minden félévente a hematológiai osztályra kell vinnem ellenőrzésre.
2017. máj. 14. 10:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Sokkal nagyobb különbség utal leukémiára.

Nyugisan menj el a gyerekorvoshoz, kérdezz rá, (bár gondolom ezen túl vagy)sokkal sokkal valószínűbb hogy valamilyen banális fertőzése van a gyereknek.

2017. máj. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!