Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nagyobb az egyik mellem,...

Miért nagyobb az egyik mellem, és miért fáj? Többi lent!

Figyelt kérdés
Egy pár éve már a jobb mellem nagyobb mint a másik .Érzékeny a mellbimbóm és a környéke .Ha megnyomom ,vagy hozzáér valamihez ,fáj. Egy ideje észrevettem rajta pár kicsi piros pöttyöt és van rajta pár lilás szinű pötty ami körül hajszálerek vannak. Mitôl lehet ,illetve mit lehet tenni az orvoson kívül? Van akinek hasonló problémája van/volt? 19L

2017. márc. 19. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvosn kívül semmit.
2017. márc. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem a kérdésbe írni ,hogy egy kb dió nagyságú csomót is találtam benne ,a felső részén. Van itt valaki akinek hasonló problémája volt vagy van???
2017. márc. 20. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Értsd meg,hogy teljesen mindegy van-e itt valaki hasonló problémával. Az az ő problémája neki kell vele foglalkoznia,ez viszont a tiéd. Nem rémisztgetni akarlak,de 19 éve korban is lehet valakinek mellrákja!
2017. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én értem,csak feltettem a kérdést ,hogy hátha van másnak is hasonló gondja ,hogy ne kelljen a legrosszabbra gondolni..
2017. márc. 22. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!