Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fehér a nyelvem?

Mitől fehér a nyelvem?

Figyelt kérdés

Már elég régóta fennáll a probléma, egész nap, de főleg késő délután/este fele azt veszem észre, hogy a nyelvem fehéren van elszineződve. Fül orr gégészeten már voltam, csináltak a torkomról is egy tenyésztést, de azt mondták, hogy ők organikus problémát nem találnak. Fogászaton se állapítottak meg semmit ami okot adna erre. Tanácstalan vagyok hogy mi lehet ez, valakinek van valami ötlete, hogy mi okozhatja? Vagy esetleg ez normális, és csak én reagálom túl?


Köszönettel!


2017. máj. 16. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Olvass utána a candidának. A túlszaporodása okozjat ilyet.
2017. máj. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyald meg a kezed fejét, ha nincs különleges csípős bűzös szaga, akkor bizonyára túlreagálod. De ha érzel valamit, akkor kezd el diófalevél teával öblögetni.
2017. máj. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!