Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Baja lehet a szívemnek?

Baja lehet a szívemnek?

Figyelt kérdés

Mostmár majdnem mindennap előrfordul ,hogyha leülök a gép elé , vagy tanulok is ,észreveszem ,hogy felgyorsul a szívem és olyan mintha erőlködne ,pedig semmi megterhelőt nem csinálok, ami ezt kiválthatná. Olyankor sűrűbben és mélyebb levegőt kell vennem ,olyan érzés mintha hirtelen megerőltető fizikai munkát végeztem volna ,ami következtében nagyon hevesen vert a szívem

Kávét ,energiaitalt nem fogyasztok gyakran maximum egy egy éjszakázás alkalmával.



2017. máj. 22. 07:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kérj kardiológushoz beutalót. Nem játék. Ezt így lehetetlen megmondani, h mi az oka, sőt nem is fecsérelném erre az időmet, h ide tegyek fel kérdést, hanem már fél8-kor útnak indultam volna az orvosomhoz!
2017. máj. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem pánikreakció-gyanús. De mindenképpen el kell menned orvoshoz és kivizsgáltatni magadat, a minimum egy EKG, amit ilyenkor megnéznek, meg pulzus, vérnyomás. Ha találnak bármit, akkor tovább küldenek alaposabb kivizsgálásra, pl. szív ultrahangra, de még akkor is kiderülhet, hogy vaklárma volt és semmi komoly (én jártam így, van egy picit szabálytalan tüske az EKG-mon évek óta, egyszer elküldtek UH-ra és Holteres vizsgálatra, és ott minden rendben volt). Ha semmit nem találnak, akkor pedig valószínűleg tényleg szorongásos/pánik eredetű. De a kávéról, energiaitalról addig is állj le. Teljesen.
2017. máj. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a válaszokat
2017. máj. 22. 22:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Kamaszkorban előfordul, nem kell túlzott jelentőséget tulajdonítani neki.
2017. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
szia :) én sem tudok jobb tanácsot adni, mint az előttem hozzászólók, viszont szeretnélek megnyugtatni, ugyanis nekem is volt ilyen érzetem, elmentem a kardiológiára és semmi bajom. Nem kell mindig a legrosszabbra gondolni, bár nem árt óvatosnak lenni. Ügyesen és bátran!
2017. jún. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. jún. 5. 23:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell megijedni, de azert mindenkepp menj Kardiologushoz! Lehet idonkent jelentkezo ritmuszavarod van. Kerj Holter EKG-t!
2017. jún. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2017. jún. 15. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!