Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rosaceások, mikor kialakult...

Rosaceások, mikor kialakult ez a betegség, kivizsgáltattátok a kiváltó okot?

Figyelt kérdés

Rosaceás vagyok.Semmi nem hat.Arra gondoltam,lehet kivizsgáltatom a kiváltó okot.Ezért lennék kíváncsi,kit milyen vizsgálatokra küldött a bőrgyógyász,és sikerült e kideríteni a valódi okot,és ezzel megszűnt-e a betegség,vagy sokkal jobb lett e az arca.

Illetve milyen krém/gyógyszer volt hosszú távon hatásos.



2017. máj. 22. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A rosacea ismeretlen okú betegség, így nem is lehet kivizsgálni, hogy kinek mitől van. [link]
2017. máj. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lili2017 válasza:

Metronidazole krém segíthet. Az orvos felirhatja.

Ezen kívül biztos van plasztikai sebészi eljárás, mint pl lézer.

2017. máj. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én kisgyermek koromtól abban szenvedtem. Nem volt annyira előrehaladott (nem jelntek meg erek st.), de mindig nagyon piros volt az arcom. Más okokból megváltoztattam teljesen az étrendemet, és így két év után mindhatom, hogy szinte teljesen eltűnt. Egy kis felülelet egy enyhe arcpír még mindig látható. Arckrémnek kókuszzsír használ, vagy ha letusztigatot az arcod almaecettel, csak mosd meg utána. Tervezem kipróbálni a zabpelyhes pakolást, sokan eszküsznek rá.


Nagyon lassan tűnt el az arcpírom, évekbe telt. Lemondtam ez idő alatt a tejről, tojásról, a húsról...teljes növényi táplálkozásra tértám át, ez hozta helyre többek között azt a betegségemet is.

2017. máj. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hiánytáplálkozással senki ne próbálja kezelni ezt a betegséget, akármit is írt az utolsó válaszadó.
2017. jún. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én kb kis gyerek korom óta ebben szenvedek. Most azt vettem észre, hogy rosszabbodott a helyzet. Elkezdtem ezzel komolyabban foglalkozni, mert mar a minden napjaimra is hatással van. Vettem egy krémet, hátha segít. Ha nem akkor még orvos.
2017. júl. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!