Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valami komoly betegségem lehet?

Valami komoly betegségem lehet?

Figyelt kérdés
pár hete egy kis görcsöt éreztem a púpomtól körülbelül 2 centire, nem kitapinthatóan de fürdés közben elkezdet fájni úgy vettem észre.Úgy voltam vele,hogy elmúlik hisz gyárban dolgozom hideg helyen. Sajnos nem múlt el. Jelenleg ott tartom,hogy a görcs munka közben(álló munka) elkezd fájni ha behúzom a hasam vagy kinyomom érzem,hogy feszül ott a görcsnél, de azóta a görcsöt is nagyobbnak érzem de még mindig nem kitapintható, most jelenleg itthon vagyok mert nem tudok dolgozni most két napja nem birok enni se ha megeszek bármit is kihányom vagy már egyből megy a hasam.
2017. máj. 26. 01:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdem én, akinek ilyen problémái vannak, miért nem megy el orvoshoz? Szerinted mi meg tudunk gyógyítani, vagy tudjuk mi a bajod? Minél előbb menj el orvoshoz, mert ezek a tünetek semmi jóra nem utalnak, míg mi találgatunk, hogy mi lehet a bajod, addig te már a hátadon fogsz pörögni. Szóval reggel menj el az orvoshoz.
2017. máj. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kérdésedre válaszolva külföldön dolgozom a Tb-kártyám még nincs meg amivel eltudnék menni orvoshoz így nem fognak még meg vizsgálni se :/ Reméltem hogy valaki tudd valamit róla mondani, hogy mi is lehet ez az egész. Teljesen kétségbe vagyok esve.
2017. máj. 26. 02:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen púp?
2017. máj. 26. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hol van púp?
2017. máj. 26. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na most ezzel az internetes kérdezgetéssel tényleg az a baj, hogy itt még egy tisztességes anamnézist sem lehet felvenni, mert úgy, hogy az egész internet népe láthatja a hozzászóládoat, nem fogod nekem őszintén elmondani, hogy mennyi alkoholt fogyasztasz egy nap, mennyit cigizel, hol a púpod, epés e a hányásod, van.e benne vér vagy olyan mint a kávé zacc milyen színű a székleted, abban van e vér, szóval főleg ha a hányásod nem múlik el 3 napon belül, akkor vagy gyere haza és vizsgáltasd ki magad vagy sétálj be a sürgősségire egy jó vastag pénztárcával, mert ez tényleg nem jelent semmi jót.
2017. máj. 26. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mivel Európai uniós állampolgár vagy, ezért a sürgősségin INGYENES ellátást fogsz kapni.

Ez nem kívánság, ez törvény, ez van.

2017. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!