Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Okozhatja a hurutot a torkomon...

Okozhatja a hurutot a torkomon a dohányzó környezet?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, apám és már 12 éve halott anyám folyamatosan dohányzik/zott. Mindig is krákogtam mert "érzek valamit a torkomon", bármikor (gyermek) orvoshoz mentem el azt mondták semmi baja. Az utóbbi 3 hétben viszont amikor köhögök szinte megfulladok, és mintha folyékonyabb, ragadósabb lenne a nyálka a torkomban. Okozhatja ezt a dohányzó környezet? Ha eltávolodnék amennyire csak lehet az segítene? Szerettem volna énekelni, de soha nem tudtam mert a hangom elmegy és köhögőrohamom van.
2017. máj. 29. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon valószínű, igen.
2017. máj. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Okozhatja. Én 1 évig átmenetileg a barátoméknál laktam, heti pár napot töltöttem ott, ahol az anyja a lakásban cigizett (pontosabban most is még), én allergiás asztmás lettem, naponta 2X inhalálnom kell, mert különben köhögök, mert érzem, hogy tele a tüdőm és muszáj felköhögni. és mellette nekem is ilyen a torkom, mint amit írál
2017. máj. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ettől féltem probléma, hogy én nem tudok 0'24 ajtó mellett ülni, apám meg nem fog kimenni... Így nehéz lesz valami középutat kidolgozni, de az az én problémám lesz.
2017. máj. 29. 21:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs más megoldás. Nem tudod rávenni, hogy menjen ki, vagy legalább csak a saját szobájába szívja?
2017. máj. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs külön szobánk, kicsi lakbér.
2017. máj. 29. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!