Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki volt már szifiliszes,...

Aki volt már szifiliszes, milyen tünetei voltak?

Figyelt kérdés
2017. jún. 1. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
írd be a googlebe hogy szifilisz tünetei....
2017. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek van tünete
2017. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De vérből ki lehet mutatni
2017. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mar megneztem a googlet koszike. :) igazabol a szemelyes tapasztalatokra lennek kivancsi, hatha van valakinek.
2017. jún. 1. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:
A nagybátyám (most 61 éves) volt szifiliszes, és a legérdekesebb dolog amit mondott hogy irgalmatlan végbélgörcsök kínozták, napjában 5-10 alkalommal, ilyenkor percekig beszélni se tudott a fájdalomtól. A gyulladás vagy tudom is én miféle nyirokbaj egészen furcsa helyekre is kihathat.
2017. jún. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szinte minden esetben fekély alakul ki valahol,ami fájdalmatlan majd elmúlik,viszont ha fél vagy egy évnél tovább nem kezelik,nagyon súlyos szövődményei lehetnek.Viszont orbitálisan kevés az esélye hogy elkapd,ugyanis magyarországon 2016-ban összesen 160 valamennyit regisztráltak,akik mind meg is gyógyultak,max 1-2 ember hal meg évente szifiliszben,ugyanis a végstádiumban is gyógyítható nagy dózisu penicillinnel,viszont ha esetleg van tüneted,ne létesíts szexuális aktust,míg be nem bizonyosodott hogy az vagy,sajnos a szifilisz növeli a rizikofaktorokat ami a hivet illeti,tehát 50-60%-al több az esélye egy szifiliszesnek hogy hives lesz,ami köztudottan a szifilisszel szemben,mint egér a macskához aránylik...
2017. jún. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!