Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Máj/vér szagú lehelet, magas...

Máj/vér szagú lehelet, magas vérnyomás és orrvérzés. Milyen betegségnek a tünetei lehetnek?

Figyelt kérdés
anyukámnak fél éve elkezdett vérezni az orra, vért is köhögött és magas vérnyomása lett. egy idő után elmúlt de most megint előjött. egy ideje észrevettem, hogy májszagú a lehelete. az elején ritkán volt de mostanában folyamatosan ilyenkor általában fel is megy a vérnyomása. eddig használt a vérnyomáscsökkentő de már nem. angliában élünk ahol nem a legjobb az orvosi ellátás úgyhogy ha vki megtudná mondani hogy mi lehet a baja, az nagyon sokat segítene.
2017. máj. 15. 03:46
 1/2 anonim ***** válasza:
60%

Az a komplex tünet, hogy nem a kezelő orvosát kérdezi meg, hanem itt kérdezel Te.

Ha mégis megkérdezte, ... akkor...?

2017. máj. 15. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a limfómámkor volt hasonló tünetem is. .
2018. jan. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!