Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reflux minta vétel után...

Reflux minta vétel után antibiotikum kezelés valakinek ért valamit?

Figyelt kérdés

kb 2 éve van ez a jó kis betegségem, szerencsére nem annyira szar a helyzet mint amikor kialakult, de néha vissza jönnek a szar tünetek legrosszabb öklendezés, meg egész napos tüsszentés...


Nem rég tudtam meg, hogy van az a módszer, hogy megtükrözik az embert (nálam ez 2 éve kimaradt) mintát vesznek, hogy "melyik fajta" aztán kap rá az ember antibébit, és elvileg "elmulasztja"...


Valakinél bevált? vagy hasztalan?



2017. jún. 1. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
szia. most te ket dolgoról beszelsz.mas a reflux és más a helicobacter ami egy bakterium.ha helicobactered van, kapsz rá antibiotikumot, nekem is volt, de az összetett kezeles, én dolgozni se mentem, meg van adva mikor hogy szedd, egyszerre kb 3 fajta gyógyszert kell szedned.nekem legalabbis igy volt.nekem elmúlt első kezelésre. de nagyon sok embernek nem múlik el elsőre.ha ez elmúlik, ettöl függetlenül a reflux az marad.étrendeden kell változtatnod, én most dietazom, igy egyatalan nem érzem hogy refluxos lennek.
2017. jún. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát most össze vagyok zavarodva, nekem két házi orvos mondta ugyan ezt és össze se beszéltek.


Most néztem ezt is [link]

, de itt azt írja, hogy nincs összefüggés...


Majd kiderül akkor, hogy mi van minta vétel után

-----------------


"de az összetett kezeles, én dolgozni se mentem"

Meddig tart?

2017. jún. 5. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!