Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van púp a fejemen?...

Miért van púp a fejemen? (Tobbi lent. )

Figyelt kérdés

Nem vertem be sehova fejem. A wczes kozben vettem eszre hogy van egy kis pukli a fejemen.


Elkezdtem nyomkodni mert azt hittem egy pattanas. Volt egy olyan hang mint amikor igy kiroppan egy pattanas szerintem ki is jott valami. Majd tovabb nyomogadtam mert duzzadt volt es azt hittem van meg benne valami. De csak verzet. Mind ezt tukor segitsege nelkul csinaltam sajnos. Ha hozza erek faj most mar de mikor nyomogadtam nem fajt.


Most akkor ez egy pattanas volt vagy valami sérülés?



2017. jún. 4. 05:06
 1/6 A kérdező kommentje:
A helye: rovid hajam van korbe es felul hosszu. Akozott van. jobb oldalt a halantekom utan es a fulem felet
2017. jún. 4. 05:09
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ezt le kellett irni,hogy a wc-n vetted eszre😂😂

Lehet pattanas volt az is verzik ha mar kinyimtad es csak nyomogatod es be is tud gyulladni. Vagy lehet anyajegy ,nekem is van a fejboromon.

2017. jún. 4. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De kb ugy van bedagadva mint ha bevertem volna valahova a fejem. Lattam egy ilyen videot hogy igy egy nagy férget szedtek igy ki es most attol fosok xd
2017. jún. 4. 05:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Szertintem ha nem is fèreg, de bolondbogàrka van a pup alatt.
2017. jún. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beverted a zongorába.
2017. jún. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Lehet pattanás, kenegesd Betadinnal, de ha nem javul, akkor kedden mutasd meg orvosnak.
2017. jún. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!