Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Folyamatos hanyas, volt mar...

Folyamatos hanyas, volt mar hasonlo? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Hetfo este hirtelen hatalmas mennyisegu hanyas tort ram,gyogyszer hatasara elmult.Masnap semmi baj,majd napkozbe begorcsoltem,es kb.30x hanytam, mento vitt el,kiszaradtam.A tovabbi napokban sem a viz sem az etel nem maradt meg.Se láz,se semmi.Minden teszt negativ, ultrahang stb. Meg mindig korhazban fekszek, infuzion vagyok, semmi etel nem maradt meg bennem hetfo ota..es amint lenyelem ra 5-10 percre gorcsok, majd rohamos hanyas mig ki nem urul.Volt mar hasonlo veletek? Mitol lehet?

Az orvosok se jottek meg ra, igy "tobb szem tobbet lat" alapon felteszem ezt a kerdest.(kamaszlány)



2017. ápr. 9. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Terhességi teszt volt?
2017. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

sajnos nem vagyok orvos így én sem tudom erre a választ de nem szeeretnék hülyeséget mondani

[netalán kanyaróó?]

mindenesetre jobbulást

2017. ápr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Gyomorhurut?
2017. ápr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!