Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fáj a hasam? (bővebben...

Earth4 kérdése:

Mitől fáj a hasam? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, kb. 1 éve minden nap fáj a hasam, puffadás, hangos bélmozgás, gyakori hasmenés, teltségérzet... Bármit eszek szinte mindig megy a hasam, már ott tartok hogyha nagyobb útra megyek vagy valahova inkább koplalok hogy ne fájjon, de van hogy úgyis fáj, és mivel kiéhezek hirtelen eszek, akkor az se jó rá nyilvánvalóan.


Voltam vele számtalanszor gasztroenterológusnál, volt vérvizsgálat, allergiatesztek, ultrahang, görcsoldó szedése, probiotikum szedése,... véremmel minden tökéletes, ultrahangon is minden szervem teljesen normális..


Bőrgyógyász küldött el (arcpirosság, rosacea van minimális) hogy okozhatja ezt helycobacter, és az egyedül pozitív lett, viszont ez a gyomromban van, ls köztudottan az emberek felében benne van, tehát nem veszélyes. Azonban megkérdeztem és a doktornő azt mondta, hogy ez nem okoz ilyen tüneteket, nem ettől fáj a hasam..


Valakinek van bármi ötlete, javaslata, hogy mégis mitől fájhat? egyre inkább zavar, és lassan 100 ezer feletti összeg ment rá, sikertelenül, most nyáron elkezdtem dolgozni, de nagyon rossz ettől rettegni folyamatosan.

Aki tud, segítsen légyszi! Köszi



2017. jún. 12. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
IBD? Volt vastagbeltukrozesed is?
2017. jún. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Utána olvastam az IBD-nek, hát nem tudom, akár ez is lehet. Az egyik vizsgálaton IBS-re gyanakodtak, arra is szedtem gyógyszert de semmi...


Vastagbéltükrözésem nem volt még... de attól nagyon félek, azt nem szeretném.. CT nem mutatná ki?


A napokban elkezdett a fejem is fájni egyébként... szédülök, émelygek stb.. én már komolyan nem tudom mi a bajom, már nem tudom hova menjek, ki tudna segíteni

2017. jún. 25. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!