Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rákos betegeknél normális,...

Rákos betegeknél normális, hogy gonoszan viselkednek a környezetükkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék egy kis segitseget kerni, tapasztalatokat...anyukam parja,akivel csupan 2 eve van egyutt 4.stadiumu tudorakat diagnosztizaltak. anyukam a lelket kiteszi,mindenben segit,lelkileg,anyagilag mindenhogyan, de olyan elviselhetetlen a parja..bantja allandoan, teljesen ok nelkul..ez mar 2 honapja igy megy...az elejen azt gondoltuk turelmesnek kell lenni,mert ez most nagyon nehez lehet..de eljutottam arra a pontra,mivel latom anyukamat mennyire szenved es faj neki..,hogy mar nem erdekel...csak anyukamat feltem..masnal is volt igy? normalis ez? mindenert leszurja...a legkisebb dolgokert,belekot,undok,gonosz..mondjuk elotte se volt valami kedves ember,de most ez nagyon durvan felfokozodott.

kozolte,hogy tudja,hogy ilyen de nem erdekli es nem kivan valtoztatni,es most neki milyen rossz,ugyh kb ez van...

varom a valaszaitokat hatha kapok otleteket,eszreveteleket! elore is koszonom!:(


2017. jún. 15. 01:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy normális-e, de a családban az összes rákos beteg (4) ezt csinálta pont, amit leírtál... :S Sajnos sosem lett jobb. A gyógyulással illetve a halállal múlt el, sajnos..... :(
2017. jún. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos igen! A betegseg sokszor teljesen kiforgatja az emberek szemelyiseget! 4-es stadium=nincs visszaut! Kitartas!
2017. jún. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnalattam hallom amiket irtok:( abban biztam talan ez csak egy fazis...

Azert nagyon szepen koszonom!!!!

2017. jún. 16. 00:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos én is ezt tapasztalom a családban. Egy korában türelmes, jólelkű ember vált elvisehetetlen, rosszindukatú kötekedőgéppé.
2021. jún. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!