Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek van okom aggódni?

Szerintetek van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Vendégségben vagyok, két törölközőt használtam, az egyiken láttam valami halványbarna foltot, úgyhogy szóltam ez már korábban is így volt, nem én csináltam. Azt mondták, hogy az biztosan a vér (na itt már megakadt bennem a levegő), merthogy a népszínház utcában van egy lakása, amit bérbe adott 8 cigánynak, azok pedig szúrták magukat, és ezekkel a törölközőkkel törölték fel a vért. Namost én nagyon beparáztam, hiába mondta, hogy kimosta őket, de mihogyha HIV-juk volt, vagy egyéb más vírust hordoztak? Nincsenek sebeim, de egy szúnyogcsípést simán kivakarok, vagy egyéb véletlenszerű marásaim biztosan vannak. Van esélyem, hogy elkaptam valamit? Nagyon aggódom.
2017. jún. 17. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen van okod aggódni! Miért jársz olyan lakásba vendégségbe, ahol drogosok tanyáznak?
2017. jún. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tanyáznak itt semmilyen drogosok, van egy kiadó albérlete, és hazahozta onnan kimosni a cuccokat az említett bérlők után... a fürdőben volt 6 törölköző egymásra rakva, abból kettőt használtam a hajamra és a testemre. Ennyi a történet. Azt még mindig nem értem, hogy miért sajnált 300 forintot újakra? Inkább kimosta a drogos véres cigányos törölközőket....
2017. jún. 17. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!