Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezzel az anyajeggyel menjek...

Ezzel az anyajeggyel menjek orvoshoz? Ellehet mar rakosodva?

Figyelt kérdés

Par honapja megsértettem borotvaval az egyik anyajegyemet, be van azóta varasodva, korulotte pirosos, azt olvastam.a neten akkor van rakosodasrol szo amikor mar magatol verzik, megnagyabbodik, hamlik, viszket, nekem egyik sincs csak annyi hogy be van varasodva es korulotte pirosas

Koszonom elore a valaszokat

22/L


2017. jún. 18. 15:09
 1/8 anonim válasza:
Nagyon fontos: milyen a széle?!
2017. jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ugyanolyan csak piros korulotte
2017. jún. 18. 15:36
 3/8 A kérdező kommentje:
Kepet mutatnek csak nem tudok itt küldeni
2017. jún. 18. 15:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Az a legjobb, ha itt fogsz rinyálni, ahelyett, hogy már a másnap bőrgyógyászhoz mentél volna. Fogadd őszinte részvétem.
2017. jún. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
De milyen az "ugyanolyan"? Egyenes?
2017. jún. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen egyenes, ugyanolyan csak be van varasodva hónapok óta meg körülötte piros, most kenem sudocremmel amitől azt vettem észre hogy kezd felválni, de levan tapasztva
2017. jún. 21. 18:12
 7/8 anonim ***** válasza:
hát ha megvágod akkor bizony piros és varas szokott lenni, egyébként jársz évente szűrésre? most beiktathatnál egy plusz látogatást
2017. jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szamo77db ***** válasza:
Meg kellene mutatni bőrgyógyásznak! Az lenne a jó megoldás. Azzal nem oldódik meg, hogy beírsz ide!
2017. jún. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!