Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tudtok egy jó kifogást? Félek...

Tudtok egy jó kifogást? Félek hogy elájulok évzárón, ezért nadrágot akarok venni. De mit mondjak az osztályfőnökömnek?

Figyelt kérdés
Erről már igen tettem fel egy kérdést hogy mit csináljak hogy megelőzzem, de abban maradtam hogy jobb ha nadrág van rajtam ha mégis. De az osztályfőnök ezt nagyon komolyan veszi, azt mondta kötelező és nem tudom mit mondjak neki, mert ezt biztos nem fogom. Tudtok valami jó kifogást? És még egyszer azt nem fogom mondani hogy félek hogy elájulok. Nekem mindegy milyen hülye kifogás csak hihető legyen.. semmi ötletem sincs.
2017. jún. 20. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha félsz, hogy elájulsz akkor szimplán ne menj el.
2017. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom lány vagy, és szoknyát kellene venned. Egyszerű: vegyél szoknyát, de vegyél fel alá valami kis könnyű, testhezálló sortot, vagy rövidebb szárú biciklisnadrágot.
2017. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj oda nadrágban. Úgysem tud mit csinálni akkor már a tanár.
2017. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha rosszul érzed magad, akkor szerintem nyugodtan állj ki a sorból és ülj le.

Valószínűleg meg fogja érteni az osztályfőnököd is.

2017. jún. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!