Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Erdemes megnezetni borgyogyass...

Erdemes megnezetni borgyogyasszal? Mennyibe kerülhet atlagosan egy maganrendeles? Van eselyem borrakra?

Figyelt kérdés

Van a combomon egy anyajegy amit megsertettem honapokkal ezelott, azota varas es korulotte piros, most kenem sudocremmel amitol kezd felvalni termeszetesen le van tapasztva, de amugy az alakja nem valtozott, nem verzett, nem is faj, nem viszket, szoval semmi mast nem eszlelek rajta, a szine sem valtozott, nagyobb sem lett ugyanolyan picike

Legyszi normalis valaszokat mert igyis panikbeteg vagyok sajnos :( anyukam szerint eleg ha kenegetem ezzel a kremmel, de en meg is felek tole

Elore is koszonom a normalis válaszokat :)

20/L


2017. jún. 21. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:

ha már felmerült benned a félelem az anyajegyedtől, akkor menj el egy bőrgyógyihoz. biztos van körnéyketeken olyan kórház, ahova mehetsz, nem kell fizetni érte és beutaló sem kell.

az a biztos, ha doki megnézi.

2017. jún. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy egyenest a sebészez.
2017. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen van, de szivesebben mennek maganrendelesre ezert erdekelne az ara :)
2017. jún. 21. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!