Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Háziorvoshoz nem szeretne...

Háziorvoshoz nem szeretne menni, magándokit drágállja. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek olyan betegsége van, amit nem szeretne, ha bekerülne a kartonjába, ezért nem szeretne vele SZTK-ba menni, viszont, magán orvoshoz sem. Nem tudja mit tegyen, vagy, hogy ilyenkor mit lehet tenni, van-e/vannak-e még más alternatívák orvosi kezelésre ezeken kívül. Ha igen, akkor mik ezek a lehetőségek? Mit tud tenni?

2016. júl. 25. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Addig nem lehet a kérdésre válaszolni, amíg nem tudni a betegséget.
2016. júl. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Összeszedett valami szexuális nyavaját, és cikinek találja. Na, ezeken a home-made szerek és vajákolások nem szoktak segíteni.


Ha nincs pénz, akkor menjen el egy sztk nemibeteg-gondozóhoz (vagy nődokihoz ha nő).


Ja, és az összes szexuális partnerét kezelni kell.

2016. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igaz. A betegség condyloma.
2016. júl. 25. 20:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Magánorvost fontolja meg az illető. Ha mentális betegsége van, akkor lehet meg tudja oldani maga is.
2016. júl. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Megvan a diagnózis is, és nem megy vissza kezeltetni magát? Ez nagy butaság, és akkor még finom voltam.


Ki nem szarja le, mi van abban a kartonban???

2016. júl. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Leesett.


Félrek..t, így kapta el a betegséget, most pedig fél, hogy kiderül, hiszen a párját is kezeltetni kell.


Micsoda egy mocsok, szarban hagyja a másikat.


Ja, ha a diagnózis már megvan, akkor ott a kartonban a dolog akkor is, ha nem viszi el a lelet eredményét a dokihoz.

2016. júl. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én voltam először a beteg, akinek vinni kellett a partnerét. Velem jött el a házidokimhoz, aki utána magánrendelőjében kezelt minket. Vagyis őt 2x kezelte, utána ő nem jött, mert neki nem volt szimpi az az orvos, én azóta meggyógyultam, jártam rendszeresen, azóta nem voltunk együtt. Nekem már nincs bajom, ő nem kezelte, és most akar kezdeni vele valamit, de az én dokimhoz nem akar menni... Engem kért meg, h járjak utána mit tud tenni. Az első válaszom nekem is az SZTK volt,hogy menjen el a saját háziorvosához, de az persze nem játszik. Aztán úgy döntöttem nem fogok órákig google-zni az exem problémái miatt, inkább kiírtam gyakorira, hátha valaki tud valami "kerülőutat", vagy jártas a dologban. Hát ez lenne a nagy helyzet...
2016. júl. 25. 21:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért nem megy egyből a bőr és nemibeteg gondozóba? Oda nem kell háziorvosi beutaló?
2016. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell! nah
2016. júl. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!