Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beszédzavar? Mentális probléma...

Niceszisz kérdése:

Beszédzavar? Mentális probléma? Mi lehet ez? Többi lent.25/nő

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kezdem azzal hogy én 5 éve antidepresszánst és nyugtatót nyugtatót szedek.

Régen panikbetegseg és agorafóbia aztán szülés utáni depresszió.

Jelenleg fel éve nem voltam rosszul gyógyszer mellett. KB fel évvel ezelőtt azt vettem észre hogy elég gyakran zavaros a beszédem.

Amikor beszélgetek valakivel legyen az csaladtag vagy barát olyan mintha zavarba lennék és össze vissza akarnám mondani. Néha túl gyorsan beszélek. Mintha minél gyorsabban meg akarnék szabadulni abból a szituációbol.

Ha idegennel beszélek ez mégdurvabb.

Gyakori hogy elkezdek beszélni egy témáról és az ADOTT TÉMÁN belül máshogy akarom befejezni a mondatot. Az agyam mintha kapkodna túl gyorsan gondolkodik mint ahogy azt elmondanám.... mi lehet ez???? Köszönöm



2017. jún. 22. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyakorold a társalgást, simán lehet a gyógyszer/rek mellékhatása..
2017. jún. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az antidepresszáns okozhat ún.túlpörgést, ami rosszabb esetben mániába csaphat át. Ennek egyik tünete a gondolatcsapongás,kapkodó beszéd.
2017. jún. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!