Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért érzek folyamatosan...

Miért érzek folyamatosan ilyen betegség-szalalkáli-ammónia szagot?

Figyelt kérdés
Állandóan ez a szag van az orromban, amit csak én érzek. Nem tudom pontosan leírni ezt a szagot, de olyasmi, mint amit akkor érzek amikor beteg vagyok, vagy olyasmi mint a szalalkáli, ammónia, esetleg klór? Nem tudom eldönteni. Már kezd eléggé zavarni, valakinek valami ötlete, hogy mitől lehet?

2017. jún. 24. 23:20
 1/3 A kérdező kommentje:

Plusz információk:

Nem csak otthon érzem, hanem mindenhol.


Nagyon érzékeny lettem a szagokra, ha nagyon erős valaminek a szaga akkor szoktam öklendezni is. Ez olyan 9 hónapja alakult ki egyébként, ezzel a fura szaggal egyetemben.

2017. jún. 24. 23:26
 2/3 anonim ***** válasza:

Két ötletem is van. 1.Orrpoilip. 2.Neurológiai probléma. Az csúnyábban hangzik, hogy agyi/idegrendszeri betegség.

Mindkettővel orvoshoz kell menni!

2017. jún. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Orrpolipnak utána néztem és azt lehetségesnek gondolom, a tünetek úgy fele stimmel. :/ Remélem azért még sem ez a bajom, de elmegyek orvoshoz
2017. jún. 25. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!