Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek el fogok butulni,...

Szerintetek el fogok butulni, vagy ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
Az elmúlt két hétben rengeteget beszélek félre. Például azt mondom, hogy kitöltöd papírral, kitöltöd tollal helyett. Vagy azt mondom, hogy jobbra van valami, közbe meg balra és ehhez hasonló esetek. Illetve párszor előfordult, hogy hülyeséget csinálok, például kérték a kocsikulcsot és felkaptam a cipőkanalat de ahogy a kezembe vettem le is tettem és felemeltem a kulcsot, vagy kinyitottam a hűtőt, hogy poharat vegyek a szekrény helyett és ehhez hasonló dolgok. Illetve szövegben is félreolvasok dolgokat, például máshogy olvasom a szó végén a ragot, vagy fölöslegesen névelőt teszek a szövegbe, illetve másnak olvasok egy egy szót. Ez lehet valami komoly betegség is? Meg fogok hülyülni? 23 éves fiú vagyok. Régebben is csináltam ilyesmiket, mondjuk félévente egyszer, de nem két hét alatt napi szinten, mint most.
2017. jún. 25. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak figyelmetlen vagy, valszeg vmi miatt sztresszelsz is. Figyelj oda jobban magadra, nagy levegő, átgondolod mit is csinálsz és kész. Velem is volt ilyen vizsgaidőszak után, nem bolondultam meg😊😊
2017. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szorakozottsag, mashol jar az eszed. Ez a legvaloszinubb. Persze ha rosszabbodik idovel, akkor ne legyints ra, de ennyi idosen nem valoszinu, hogy baj van. Azert probald osszeterelni a gondolataidat ;)
2017. jún. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha rendszeres a dolog és ráadásul rosszabbodik, én elmennék egy CT-t csináltatni, csak hogy kizárjuk a durvább dolgokat.
2017. jún. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a meleg miatt van. Én alig élek, kb. arra van csak eszem, hogy gyakorizzak, pedig dolgozni kéne.
2017. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!