Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Komoly kérdésem van. A nemi...

Komoly kérdésem van. A nemi szervemben van egy pattanás ez mire utal? Baj, foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 6. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kamaszkorban vagy, és nem voltál együtt senkivel, akitől bármilyen betegséget összeszedtél volna, valószínűleg semmi komoly. Volt már nekem is pattanásom rajta, kinyomtam és kész. Pár nap alatt teljesen eltűnt minden nyom nélkül. De ha bizonytalan vagy, inkább menj el egy dokihoz, ő tud majd neked biztosat mondani
2017. ápr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nemi szervedBEN? Pontosan hol?? Nem mindegy. Mert ha csak a nagyajkakon vagy a szeméremcsontodon akkor valószínűleg begyulladt szőrtüsző és ártalmatlan.
2017. ápr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is szőrtüdszőgyulladás. Nem kell vele foglalkozni, magától el szokott múlni.
2017. ápr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha benne van az nagy gáz, azonnal orvos.

Ha „kívül” akkor csak egy begyulladt szőrtüsző, vagy borotváltad és visszafordult a kinövő szőr. Nem tanácsolom hogy kinyomd, mivel a körmöd alatt rengeteg szabad szemmel nem látható kosz van, amitől mégjobban begyullasztod a sebet (ami később maradandó sebhelyet okoz --> értsd: évekre maradandó). Ha esetleg megtörtént, akkor viszont feketenadálytő krémet javaslok (csak külső pattanásra!!). Azzal néhány nap alatt visszahúzódik szépen.

2017. ápr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!