Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van egy duzzanat (csomóhoz...

Van egy duzzanat (csomóhoz hasonló) a nyakam bal oldalán a gerinc vügződésnél bal oldalt, elég nagy a bőröm alatt van és ha picit megnyomom fáj, nem tudom mi lehet az, szerintetek súlyos?

Figyelt kérdés
Jobb oldalt is van egy ilyen de az kissebb, és nem fáj, előző nap elaludtam a nyakam, hátha ez segít valamit a kérdésben

2017. jún. 27. 22:41
 1/2 ArmyStorm válasza:
Nekem is van, de szerintem ez normális, vagyis nekem páran azt mondták. De várj, hátha érkezik egy nálam hasznosabb válasz :)
2017. jún. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előfordulhat nyaki myalgikus csomó, amely egy görcsös letapadás a nyaki izomrostok között. De általában ez a csomó a nyakszirt mellet általában nyaki csigolya eltolódás, tehát el kellene menned valamilyen CT, Röntgen vizsgálatra, hogy tisztább képet kapjunk az állapotodról. Erősen nyomkodni nem ajánlatos, csakis szakember nyúlhat hozzá, orvos és gyógymasszőr. Érdemes felkeresned egy gyógymasszőrt is, aki alaposan átmasszírozza a gerinced egészét és a nyaki szakaszra kitér külön és azt át is mozgatja, nyújtja.
2017. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!