Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy kell belélegezni az...

Hogy kell belélegezni az asztmagyógyszert?

Figyelt kérdés
Az orvos felírt 2 féle gyógyszert az asztmámra, amit most diagnosztizáltak. Mutatta is, hogy kell az inhalátort használni, de egyszerűen képtelen vagyok letüdőzni, pedig úgy csinálom, ahogy momdta... A por viszont ami kijön az inhalátorból mindig a szájpadlásomon marad szinte 99%ban. Hogy kellene tüdőre szívni? Mert így egyáltalán nem hat a gyógyszer hiába használom...

2017. jún. 29. 00:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Felrázod az inhalátort, kifújod a levegőt. Kinyitod a szádat, bekapod az inhalátor befúvós részét, és akkor nyomod meg az inhalátor gombját mikor mélyen beszívod a levegőt. Így a por is be fog kerülni a tüdődbe.
2017. jún. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy van ahogy az első írta. Akkor kell fújni amikor éppen beszívod a levegőt.
2017. jún. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, ha mégsem menne, akkor sincs gond. Menj vissza a dokihoz, és kérd meg, hogy tanítsák meg neked a helyes használatát, mert képtelen vagy rá. Megfogják mutatni, és hamar rájössz majd, hogy kell.
2017. jún. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos nekem olyan inhalátorom van, amiből magától semmi sem jön, hanem ki kell szívni belőle a port, eddig másféle volt, az a fújós, azt tudtam használni, de ez nem megy...
2017. jún. 29. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!