Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez Hodgin-kór?

Szerintetek ez Hodgin-kór?

Figyelt kérdés
1 hónapja figyeltem fel a lágyék részen a nyirokcsomóimra. 1-1,5 centis méretűek. Voltam velük vérvételen, ultrahangon. A vérvétel negatív, ultrahangon meg nen találtak semmit (Pathológiás nykcs. megnagyobbodás nem igazolódott). Tegnap este voltam buliba, nagyon durván bebeszéltem magamnak hogy fájnak a nyirokcsomóim az alkoholtól. De közben sehol semmi. Fekvő helyzetben jobban érzem őket, álló helyzetben nem annyira. Nyomás hatására mozognak. Semmi mas tünetem nincs (Nem vagyok levert, se álmos, se lázas, éjszaka nem izzadok, limfocita szám a vérben egészséges, nem fogyok, pont hogy hizok). Nagyon beképzelem magamnak hogy limfomas vagyok.. Mindenki azt mondja, hogy magas es sovány vagyok, ezért érzem a csomókat. 18 eves fiu vagyok.

2017. júl. 1. 10:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi a f...szt aggódsz?
2017. júl. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szia, látom már pár hónapja írtad ki a kérdést, de én nem hagynám.magamat. inkább vetess mintát belőle, mert ki tudja....

Nekem sem volt lázam meg semmim, novemberben a nyaki nyirokcsomóim még negatővak voltak. Tegnap már core-biopszia kellett limfóma gyanúja miatt, de lázam most sincs. És nagyon be vagyok tojva :/

Ha van kedved beszélgetni, írj egy üzit. :)

Reni

2018. jan. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!