Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges hogy Malária?

Lehetséges hogy Malária?

Figyelt kérdés

Meg csípte kb 2 napja hajnalban amikor aludtam a nyakamat egy szúnyog, és lett egy kis gumó a nyakamom ami piros és meg van dagadva...

Romániában élek ...lehet hogy csak be képzelem de nemtudom mit tegyek..2 napja ilyen és sokszor viszket, meg faj is...

Mit tegyek?

(15 éves vagyok , ennyire nem csípet még szúnyog meg)



2017. júl. 4. 01:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem majdnem 100% hogy malária
2017. júl. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

vicceltem persze hogy nem malária :D


itt vannak a tünetek:


A fertőző szúnyogcsípés után általában 10-35 nappal később jelennek meg a tünetek, a lappangási idő változó. Magas, 40-41 fokos lázzal, hidegrázással jár. Kezdetben hőemelkedés, izomfájdalmak, fejfájás, hidegrázás, rossz közérzet a jellemző. A klasszikus tünetcsoportot egyéb panaszok kísérhetik, például fáradtság, fejfájás, szédülés, izom és ízületi fájdalmak, esetleg száraz köhögés, híg széklet, étvágytalanság, hányinger, hányás, hasi görcsök.

2017. júl. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
de azis lehet hogy terhes lettél
2017. júl. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hogy lettem volna terhes?

Szűz vagyok😂

2017. júl. 4. 12:48
 5/12 anonim ***** válasza:
van olyan szúnyog fajta aminek a csípése terhességet is okozhat...nem tudtad? :)
2017. júl. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mióta van olyan szúnyog?

Tuti nincs olyan😂

2017. júl. 5. 22:07
 7/12 anonim ***** válasza:
de van :D Afrikából terjedt el és már Európában is megjelent, képes életben tartani magában az ondó sejteket, kifejezetten a férfi nemiszervből szívja ki a vért :D nem egy ember esett már így teherbe
2017. júl. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz...amugy meg mi a szúnyog neve?
2017. júl. 6. 06:31
 9/12 anonim ***** válasza:
Toxorhynchites rutilus
2017. júl. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nah hát engem ilyen biztos nem csípet meg!

Amugy meg segítséget vártam nem más hülyeséget !

2017. júl. 6. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!