Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rosszul lettem. Mi lehet ez?

Rosszul lettem. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap a munkába voltam. Minden jo volt még kedvem is volt dolgozni. Aztán hirtelen be tohadt a fülem es elkezdett mindenem zsibbadni kezdtem elfele hagyni a testem es azt hittem elájulok. Aztán plusz pánik rohamot is kaptam mivel epilepsziás vagyok es megijedtem hogy mindenki előtt majd ott fogok vergődni. Aztán kimentem a friss levegőre ettem is mert azt mondták lehet leesett a vércukor szintem de nem segített. Tovább is rosszul éreztem magam és haza kertészkedtem. És ma reggel is elég rosszul érzem magam.gyenge vagyok alig van életerőm.es mostanában voltak ilyen meg szédülésem es gyakran érzem magam rosszul. Csinaltam ma terhességi tesztet de negatív lett szóval terhes nem vagyok.Szerintetek? Mi ez? Mit kell vele kezdeni?

2017. júl. 4. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Vérnyomás? Esetleg valami betegség? Menj el orvoshoz
2017. júl. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi kőze van enek a ezotériához na ne vicelödgyünk már ijeneket
2017. júl. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tanulj meg lecives írni először :) köszi
2017. júl. 4. 11:03
 4/4 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek orvoshoz teljes kivizsgálásra . Csináltam ma egy terhességi tesztet es negatív lett .vérnyomásom nem hiszem hogy felment volna . Inkább leesett
2017. júl. 4. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!