Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Már kb. egy hónapja mielőtt nagy wc-re mennék, görcsölni kezd a hasam és felfúvódok majd elmegyek wc-re és eléggé híg állagú a székletem. (de csak napi 1x maximum 2x) De van olyan is hogy csak szúr alul a hasam. Fogalmam sincs mitől lehet, voltam orvosnál, megnyomkodta a hasam semmit nem talált majd elküldött 100 helyre ahová 1 hónap múlva kaptam leghamarabb időpontot, de nagyon aggaszt mert a neten keresve nagyon komoly betegségekre találtam ezekkel a tünetekkel, van ötlete valakinek?


19/L


2017. júl. 4. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad milyen orvosnál voltál,amúgy simán lehet a nem megfelelő táplálkozástól.Lehet nem megfelelő a bélflórád sok minden lehet labor vizsgálat ultrahang illetve egy módszerek vannak erre.
2017. júl. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló volt 25 évesen. Aztán elhagytam a tejtermékeket, és megszűnt ez a dolog. Szerintem valamilyen étel intolerancia okozhatja, első körben ne gondolj súlyos dolgokra!
2017. júl. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Laktózérzékenység lehet, ha minden nap iszol mondjuk tejeskávét.

Általános igazság, hogy ha rákeresel a tüneteidre neten, akkor a weboldalak alapján valószínűleg 24 órán belül halott vagy. :) Orvos tudja a tutit, nem az internet.

2017. júl. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!