Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat a hasam mégis?

Mitől fájhat a hasam mégis?

Figyelt kérdés
Múlthét szerda óta fáj a hasam két oldala illetve baloldalt a bordáim alatt. Olyan érzés, mintha be lenne szorulva a levegő, de ennyi ideig csak nincs..aztán hétvégén elmentem a sürgősségire ahol csináltak röntgent, ultrahangot és vettek vért. Azt mondták semmi bajom, talán csak vírus vagy valami. De egyáltalán nem úgy fáj a hasam, tehát nem görcsöl vagy ilyesmi, hanem SZÚR. Elmentem tehát tegnap háziorvoshoz, ahol arra jutott, hogy mostanában sok laktózfogyasztás miatt gázosak a beleim és megreked a gáz a belekben és ettől szúr, mert nehezen jut ki (nem szép ívesek a beleim, hanem szögletesek szerinte). Fel is írt valami laktase-t, ez elvileg segít az emésztésben és a gázokat felszabadítja. De én aggódom, nagyon fáj tényleg, vagyis inkább szúr, rendkívül kellemetlen. Szerintetek mi bajom lehet? Mennyi idő alatt múlik el? :S

2017. júl. 6. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet meg voltál fázva valamikor az elmúlt hetekben, és a gyulladástól a léped szúr. El fog múlni.
2017. júl. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezért fáj a bordám alatt is? Nem rémlik, hogy meg lettem volna fázva, mármint az orrom az általában mindig szokott folyni. Nagyon félek, hogy valami komolyabb bajom van :S
2017. júl. 6. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!