Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Mitől fájhat a torkom? Megfázva nem vagyok, hideget nem iszok, és mégis naponta több órát fáj. Mitől gyógyulna meg?

2009. febr. 2. 22:22  Privát üzenet  

A válasz
Én arra tudok gondolni mivel tél van a fütés szezonja,valoszinüleg éjszaka kiszáradhat a torkod.Probálj meg párologtatot beszerezni amit mindig tölts fel vizzel,helyezd a fütö testre.Fokozhatot a hangulatot ha pár csepp illoolajat is rax bele.Ha nem ez a problémád szerintem keress fel egy dokit.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2009. febr. 2. 22:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Egyébként van párologtatóm, így elmentem ma a dokihoz. Antibiotikumot kaptam.

# 2/2Időpont 2009. febr. 3. 18:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért bizsereg a hátamon (csak jobb oldalon) a bőr? Nem mindig csak időnként de naponta többször mostanában. Egy tenyérnyi helyen.33N
Miért van az hogy csak 400-500 kalóriát eszem naponta. Már egy hét alatt fogytam 3kilót de most már nem fogytam két napja egy dekát sem. Sőt az előbb ráállttam a mérlegre és...
A nyáron kiderült hogy lisztérzékeny vagyok . Május eleje óta 4-5x-or kell naponta székletet ürítenem, ez kiderült hogy vékonybél gyulladás okozza . Tudtok ajánlani valamit?
Hány naponta egészséges hajat mosni?
Sedatif pc-ből mennyit kell szedni naponta? És milyen időközönként?
Ha 1kg-os súlyzóval súlyzózok naponta egy órát mikor fog látszani is valami belőle? 14éves vagyok

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!