Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet az oka ennek az...

Mi lehet az oka ennek az alvászavarnak?

Figyelt kérdés

Korábban sokat maradtam fent éjszaka, de nappal mégsem voltam fáradt. Mostanában megpróbáltam változtatni az alvási szokásaimon az egészségem érdekében, és korábban ágyba bújtam. Arra számítottam, hogy még kipihentebb leszek nappal, de éppen az ellenkezője történt. Hetek óta alig bírom nyitva tartani a szemem. Este valósággal bezuhanok az ágyba, és hiába alszok akár tíz órát, a helyzet akkor sem változik. Már kezd nagyon elfajulni a dolog, van úgy, hogy nap közben ledőlök pihenni és szundítok pár órát, de továbbra is fáradt vagyok.

Szerintem a túl gyors váltás az oka, hiszen ezelőtt csak kb. 4 órát aludtam minden nap. Tudom, én voltam ilyen hülye... De van megoldás erre?


15/L



2017. júl. 6. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:
bagoly típus vagy, mi lenne ha simán elfogadnád ezt?
2017. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!