Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez vakbelgyulladas?

Ez vakbelgyulladas?

Figyelt kérdés

13 eves lany vagyok.

Ma erosen szurt az alhasam kozepen

Aztan elkezdett fajni a gyomrom

Estere pedig mar jobb es bal oldalt is szurkal a hasam

A szekletem nagyon vilagossa valt.

Es raz a hideg.(de ez lehet az idegessegtol van mar)

Mit tegyunk? Hivjuk ki az ugyeletet?

Igy hetvegen itt nincs haziorvos,


2017. júl. 7. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem mert akkor hánynál is. De természetesen orvos.
2017. júl. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DariusMorbi válasza:
Valószínűleg az lesz. Szerintem ne várjátok meg míg rád jön a hányinger is.
2017. júl. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pitbullrozsaszin válasza:
Vakbélgyulladást általában magas láz kiséri. De ha már nagyon-nagyon szükséges hívjátok az ügyeletet (azért vannak.) :)
2017. júl. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fontos tudni, hogy vakbélgyulladás esetén a fájdalom a folyamat előrehaladtával erősödik, görcsös jellegűvé válik, illetve a jobb alhas területére lokalizálódik. Perforált vakbélgyulladásnál pedig a has már kőkeménnyé válik. Nem lehet innen segíteni rajtad, ugyanis a kórisme felállításában a gondos betegvizsgálat és anamnézisfelvétel, a tünetek pontos megismerése elengedhetetlen. A hasi fájdalmat okozó betegségeket a fájdalom pontos helye, jellege, jelentkezésének időpontja, erőssége és fokozódása, továbbá a kísérő tünetek alapján lehet elkülöníteni egymástól. Típusos esetben már ezek alapján is felállítható a diagnózis. Tehát ide mi kevesek vagyunk.
2017. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!