Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Amyukamnak nagyon faj a nyaka...

Amyukamnak nagyon faj a nyaka fule feje! Lehet agydaganat?

Figyelt kérdés
2017. júl. 8. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehety de erre nagyon kicsi az esély. De mondjuk mondhatnád neki/rá is hagyhatnád, hogyha akar ezzel elmegy orvoshoz mert a neten való diagnosztikának semmi értelme.
2017. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jézusom, nem kell ennyire hipochondernek lenni.
2017. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet valami vírust kapott.
2017. júl. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy honapja jarunk orvoshoz nem talalnak semmit!!!!!
2017. júl. 9. 07:14
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves 2 es iszonyatos fajdalma van egy honapja nem kell rogton itelkezni!!!!
2017. júl. 9. 07:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyaki MRI-re kell beutalót kérni.
2017. júl. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Agydaganat nem fáj.

Ha anydaganata lenne azt érszrevennéd mert úgy viselkedne

2017. júl. 10. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet migrén, magas-alacsony vérnyomás miatt, nyaki meszesedés miatt, gerincsérv miatt. Ismerőseim, családtagjaim már szenvedtek hasonlóan ilyen okok miatt, de gondolom ha kivizsgálták, ezek kiderültek volna. Nekem is volt ilyen, iszonyat fejfájás, sürgősségire mentem éjjel, mert majd megvesztem.Kaptam jó erős fájd. csillapítót, semmi vizsgálatok.Szedtem állandóan, gyomrom kicsinálta, fejfájás maradt.Majd 1 hét múlva volt előjegyzésem fogorvoshoz, elmentem, kiderült van 1 lyukas fogam. Kihúzta, és csodák csodája, innentől a fejfájásom egy csapásra megszűnt!Tehát fogtól is lehet. A fejfájás csak tünet, a gócot keresni kell, addig kell menni , orvost váltani, míg valaki rá nem jön, mitől van.Agydaganat ha már így fáj, más tünete is van,/szédülés, hányás, bénulásos jelek, stb/, sőt ezek a drasztikus jelek vannak fájdalom nélkül először.Sajnos, ebben is volt részem kétszer is, barát és családtag volt beteg.
2017. júl. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!