Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meg fogok halni bőrkeményedésben?

Meg fogok halni bőrkeményedésben?

Figyelt kérdés
Először a háziorvosom sebészhez küldött. Azt mondta a sebész, hogy ő ezzel nem tud mit kezdeni. Egy pedikűrös azt javasolta, hogy áztassam, reszelgessem. Ezt már három hete csinálom. Van is valamennyi eredménye, de még mindig ott van és zavar. Hipochonder is vagyok sajnos. Depressziós vagyok egész nap emiatt. Ráadásul reszelésnél volt úgy, hogy kicsit el kezdett vérezni. Még mindig ott a nyílás, a sebnek a nyílása, meg piros ott a terület. Fájni viszont nem szokott, max néha egy kicsit érzékeny, de alig észrevehető. Már kb március óta ott van az is zavar. Gyógyíthatatlan halálos betegnek érzem magam. Elmegyek pedikűröshöz, hátha ő meg tudja oldani, de attól félek, ott is azt kapom, mint sebészeten, hogy nem tud vele mit kezdeni=Gyógyíthatatlan beteg vagyok. Majd bőrgyógyászatra is elmennék, tuti, hogy ott se tudnának vele mit kezdeni. Az a baj, hogy az orvosoknak sem hiszek és szerintem gyógyíthatatlan beteg vagyok. Miért érdemlem ezt 20 éves férfi vagyok, annyi mindent szeretnék még az életben. Nem akarok meghalni. De már nem bírom elviselni, hogy van ez a bőrkeményedésem, ami tényleg nem fáj, semmi, csak zavar, hogy ott van. Mi van, ha elrákosodik és belehalok? Élni szeretnék. Türelmetlen is vagyok, az is igaz, hogy ennyi idő után nem múlik el. Azt is hozzáteszem, hogy kb 3 hete kezelem, előtte nem kezeltem és mondom március óta ott van. Mert igazából nagyon fel sem tűnt eleinte, meg nem foglalkoztam vele, mert fájni nem fájt és elfelejtődött. Egyetemista vagyok ugyanis is, volt nekem jobb dolgom is, mint ezzel foglalkozni. Már azt is unom, hogy naponta áztatom, reszelem, de lehet, hogy feleslegesen??? Mert ezek már a halál előtti pillanatok és nem segít semmi? Segítség!!! Nagyon depressziós vagyok a bőrkeményedésem miatt és nem tudom élvezni a szünetem, mert egyszerűen eltompítja a boldog pillanataimat ez a szörnyű betegség. Mindjárt sírok....

2017. júl. 9. 16:37
 1/8 anonim válasza:
mindekinek van a talpan borkemenyedes
2017. júl. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon várom a szeptembert, hogy újra elkezdődjön az iskola, már iszonyúan fárasztó ez a sok unatkozó alsó tagozatos.
2017. júl. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nekem a jobb nagylábujjam alatt van, ezt lehet nem mondtam. Valószínűleg cipő okozta
2017. júl. 9. 16:42
 4/8 Dzseri ***** válasza:
100%

Ez egy komoly kérdés?

szerintem a legnagyobb segítség a pszichológus lenne

2017. júl. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet gombától vastagszik meg, és reped fel a bőr. Vegyél rá krémet a patikában!
2017. júl. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemista vagy, mi?:) A bőrkeményedésbe nem fogsz belehalni, viszont az agysorvadásba igen. Főleg, hogy a végső stádiumában van.
2017. júl. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szamo77db ***** válasza:
Én nem hallottam még ilyet, hogy valaki bőrkeményedésbe belehalt.
2017. júl. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A bőrkeményedés természetes valjárója a járásnak, ott ahol intenzívebben nyomódik, súrlódik a bőr, a használat miatt megvastagszik.

Pszichológushoz kellene fordulni, hogy segítsen neked abban neked, hogy piti és természetes élettani folymatokat gyógyíthatatlan betegségként kommunikálsz. Teljesen feleslegesen hergeled magad bele egy betegségtudatba úgy, hogy semmi egészségügyi problémád nincsen.

Túlképzeled és túljátszod.

2017. júl. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!