Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meg fogok halni?

Meg fogok halni?

Figyelt kérdés
A lényeg egy ideje feltűnt, hogy egy csomó helyen szúr, meg belenyilal kicsit a testem. Abszolút nem fájdalmas, de engem nyugtalanít, mert hipohonder vagyok. Különösen akkor zavar, ha a szívemnél nyilal/szúr bele, mert azt hiszem szívbeteg vagyok és mindjárt jön a szívroham. Voltam háziorvosnál, de leszarta konkrétan, csak a vérnyomásomat mérte meg,az is magas volt, igaz az nem szokott az lenni, meg ma is mértem, ma jó volt. Engem ezek a nyilalások/szúrások zavarnak, amik nem fájdalmasak, de a szívemnél nagyon zavarnak. Ugyan ilyen nyilalást/szúrást érzek konkrétan mindenhol (bokámban, hasamnál, bal mellkasomnál, lábamban, kezemben, még a fogamban is néha) és tényleg nem fájdalmas, de a szívemnél zavar. A háziorvosom ránézett azt mondta "én már elég öreg vagyok, higyje el láttam már egy-két dolgot, Ön nem szívbeteg". De engem ez nem nyugtat meg, meg se vizsgált és kardiológiára sem akart beutalót adni. Talán fel se tűnnének ezek a nyilalások egy átlag embernek, de én hipohonder vagyok és nagyon elszomorít, egész nap ezt figyelem, nem tudok nagyon kikapcsolódni emiatt... Depressziós vagyok és fogy az életkedvem... Mit tegyek??? Menjek vissza erőszakoskodni az orvoshoz, hogy igen is kell beutaló? Egyébként 20 éves vagyok és férfi. Egyetemi hallgató. Már korábban is éreztem ilyen szúrásokat/nyilalásokat fájdalom nélkül, nem tudok vele mit kezdeni...

2017. júl. 13. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

igen, meg fogsz halni.

és most éld így az utolsó napod - így kéne élned az összeset.

ja, hogy mégsem megy így élni?

ha nem megy, akkor nem is hiszed hogy meg fogsz halni - akkor elég a panaszkodásból!

2017. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hipochondriára pszichológus kell.
2017. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miért, ez normális szerintetek, hogy kicsit belenyilal elég gyakran sok helyen? Nem csak mellkas, szív körül, hanem mondom has, boka, láb, kéz, fog, fül stb... Szívnél nagyon zavar és megőrülök
2017. júl. 13. 22:26
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha a szívednél szúr, az tényleg lehet halálos betegség jele is. Menj el az orvoshoz, és kérj beutalót a kardiológiára, és a pszichiátriára is. Mindkét helyen említsd meg, hogy képzelt beteg vagy.
2017. júl. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jajj, most ne idegesíts fel. Ezt nem kellett volna írnod, azt hittem megnyugtatást kapok, erre közlöd, hogy meghalhatok, szuper. De mondom nem fáj
2017. júl. 13. 22:35
 6/11 anonim ***** válasza:

Te kérdezgeted hogy meg fogsz-e halni..

Énis pánikbeteg és hipochonder vagyok, de nem teszek fel ilyen kérdéseket mert a tudom hogy nincs szervi bajom(elvileg, remelem)csak a tudatalattim probalja elhitetni velem h van.

Azt javaslom, ahogyan énis csinaltam, kerj beutalot a lavorba, kardiologiara, MRI -re barmire, szval vizsgáltasd ki az egesz tested.Ha nincs szervi bajod ami szerintem 95% akkor irany a pszchiater.

Ui:Attol hogy otton izgulsz hogy szivbeteg vagy, mivel jobb mintha elmennel orvoshoz es megmondanak h semmi bajod?

2017. júl. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Persze, én elmennék szívesen, de beutaló kell. És most helyettesítő háziorvos van. Tehát vissza kell mennem erőszakoskodni, hogy adjon már beutalót. És lehet nem lesz oda érte. Nem szeretem a konfliktusokat sem.
2017. júl. 13. 22:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Na, akkor most figyelj: nem fogsz meghalni.
2017. júl. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyébként az 1-esnek tök igaza van! :D
2017. júl. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha kiderül, hogy nincs szervi bajod, utána ne pszichiáterhez, hanem pszichológushoz menj. Jobbulást kívánok!
2017. júl. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!