Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőembólia után sportolni?

Tüdőembólia után sportolni?

Figyelt kérdés
1 éve volt tüdőembóliám,kétesélyes volt a dolog sajnos, de szerencsére túléltem. Most 1 év után végre szeretnék elkezdeni sportolni de ha jól tudom nem szabad ilyen betegséggel. Jelenleg egy 10 méteres táv után is elkezdek fulladni. Kétségbe vagyok esve, sportolni szeretnék de nem szeretnék meghalni sem. Valaki hasonló helyzetben? Mi lenne a megoldás? Vagy bele kell törődnöm hogy életem végéig már nem végezhetek megerőltetőbb mozgást?
2017. júl. 15. 21:20
 1/3 Ká.Pé válasza:
100%

Gratulálok a túléléshez, jó egészséget kívánok!

Vigyázz rá, mert láthattad, mennyire veszendő!

A sakk és a golf is sport...

...ha érted. ;)

2017. júl. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy hogyan derült ki az embólia? Mi volt a tünete?
2018. márc. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1 hete már hogy fájt a tüdőm, azt hittem tüdőgyulladásom van, aztán egy reggel amikor felébredtem nem bírtam felkelni sem az ágyból annyira fulladtam. Bevittek a kórházba ahol mondták hogy nagyon időben érkeztem, mert tüdőembóliám van és nem biztos hogy túlélem, már az is jónak számított hogy a kórházba beértem élve.
2018. márc. 25. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!