Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehetnek az alábbi...

Mitől lehetnek az alábbi tüneteim?

Figyelt kérdés

Az alábbiak a tüneteim:

- állandó minden napos fejfájás (2 típusa van: van amikor kibírhatatlanul fáj és van amikor tompán)

- sokszor szédülők

- hányingerem is szokott lenni

- néha előfordul hogy homályosan látok (a szemmel minden rendben van)

- nagyon rossz a memóriám (elkezdek beszélni és elcsuklik a hangom, mert elfelejtem hogy miről beszéltem/sokszor alig emlékszem alap dolgokra sem emlékszem/nem jutnak eszembe a szavak vagy nem azt a szót mondom ki amire gondolok)

- alvásproblémáim vannak (sokszor fejfájásra, szédülésre, hányingerre ébredek)


Nem rég voltam hipertónia miatt kivizsgáláson ahol a hipertónia mögött semmit sem találtak, de a fenti tüneteket nem vizsgálták ki. (a vérnyomásom ra kaptam gyógyszer azóta az renfben van). A tünetek nem enyhülnek ha fekszem, vagy ha beveszek valamilyen fájdalom csillapítót. Diclac 150mg-t szoktam szedni eddig ez csökkentette a tüneteket, de már annyira erősek, hogy ez sem segít. Minden más fájdalomcsillapítót (Tramadol, Aspirin, Kalmopyrin, Cataflamstb.) kipróbáltam semmi sem segít .

Jövő hónapban megyek neurológiára kivizsgálásra. Milyen vizsgálatokat fognak csinálni?

Mi lehet a tünetek hátterében?



2017. júl. 20. 12:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nincs vashiányod?
2017. júl. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nincs
2017. júl. 20. 12:22
 3/15 anonim ***** válasza:
Először migrénre gondoltam, de az nem folyamatos. Ezek szerintem neurológiai problémák. Orvos fog erről többet mondani. Én nem értek ezekhez a vizsgálatokhoz, de a neten utána tudsz nézni.
2017. júl. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
sztem migrened van..nekem is ilyen tüneteim vannak, ha jön a migrenek fejfájás.neurologushoz kellene menned.
2017. júl. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
van egy gyógyszer a sibelium amit lehet szedni folymatosan este kell bevenni,megelőzésre ,és másnap nem jön ki a tünet.
2017. júl. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Esetleg B vitamin, B12 hiany...az tud meg erdekeseket produkalni.
2017. júl. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
tuti migrened van, nekem is ezek voltak. de sztem nekem attól lett, h egy nap ketszer elmentem edzeni, lett egy agyértágulat a fejemben.nem jarsz edzeni, vagy nem eröltetted meg magad?és még jövő hónapig ilyen allapotban leszel?ez nem fog elmúlni sima fejfajas gyógyszertöl, esetleg ha görcsoldót beveszel mellé akkor. de az se jó ha mindennap ilyeneket szedsz.
2017. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Esetleg agydaganat?
2017. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is neurológiai betegség lesz. Valami az agyadban nem működik rendesen. Én nem zárnám ki az epilepsziát sem. Nemcsak a klasszikus földönfekvős, habzószájú, rángatózó epilpeszia létezik, van jóval csendesebb formája, a kóros feledékenység egyik formája is epilepszia.

A neurológián a legalapabb vizsgálat az EEG. A fejre tesznek "tappancsokat", és úgy vizsgálják az agyhullámokat.


Mindenképpen kivizsgálás szükséges!

2017. júl. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ja és a kezem is remeg
2017. júl. 20. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!