Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehetnek az alábbi...

Mitől lehetnek az alábbi tüneteim?

Figyelt kérdés

Az alábbiak a tüneteim:

- állandó minden napos fejfájás (2 típusa van: van amikor kibírhatatlanul fáj és van amikor tompán)

- sokszor szédülők

- hányingerem is szokott lenni

- néha előfordul hogy homályosan látok (a szemmel minden rendben van)

- nagyon rossz a memóriám (elkezdek beszélni és elcsuklik a hangom, mert elfelejtem hogy miről beszéltem/sokszor alig emlékszem alap dolgokra sem emlékszem/nem jutnak eszembe a szavak vagy nem azt a szót mondom ki amire gondolok)

- alvásproblémáim vannak (sokszor fejfájásra, szédülésre, hányingerre ébredek)


Nem rég voltam hipertónia miatt kivizsgáláson ahol a hipertónia mögött semmit sem találtak, de a fenti tüneteket nem vizsgálták ki. (a vérnyomásom ra kaptam gyógyszer azóta az renfben van). A tünetek nem enyhülnek ha fekszem, vagy ha beveszek valamilyen fájdalom csillapítót. Diclac 150mg-t szoktam szedni eddig ez csökkentette a tüneteket, de már annyira erősek, hogy ez sem segít. Minden más fájdalomcsillapítót (Tramadol, Aspirin, Kalmopyrin, Cataflamstb.) kipróbáltam semmi sem segít .

Jövő hónapban megyek neurológiára kivizsgálásra. Milyen vizsgálatokat fognak csinálni?

Mi lehet a tünetek hátterében?



2017. júl. 20. 12:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha nincs vashiányod, akkor vagy valami neurológiai dolog lesz, vagy a stressz. Ez igazolná a magas vérnyomásod. Nekem is volt 2x hasonló, 1x a vashiány miatt, utána meg azt hittem, h megint az van, de nem javult a vasra sem. Volt fülészeten, neurológián,millió meg egy vizsgálat, MR is, semmi baj. Maradt a stressz és idegi okok.
2017. júl. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
nem eszel rendese és vitamin hiány is lehet. mindennnap egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, és húst. ha kell szedjél multi vitamint, amig a helyzet nem változik. igyál sok vizet is.
2017. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kiderult mi volt a baj?
2020. febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hello, kiderült azóta mi (volt) a baj?
2021. febr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Migrén
2022. febr. 27. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!