Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az alábbi tüneteim problémák...

Az alábbi tüneteim problémák is? 19F

Figyelt kérdés

Nos, szeretnék megbizonyosodni pár dologról: Előre elnézést a sok kérdésért!

- A fordyce dolgok nem jelentenek gondot ugye?

- A bal herém lentebb van mint a jobb, és nagyobb is- de ahogy olvastam róla, nem probléma

- Mindenknek van a pénisze hátsó részén ami lefelé néz pirosas színű hosszú vezeték ami végigfut a péniszen? A húgycsőnél végződik nekem kb.

- Ha ernyedt állapotban lehúzom fitymámat makkról, lejön viszont a bal oldal (lehet kicsit rövid fitymafékem) kicsit jobban levan szerintem tapadva mint a jobb- tehát a pénisztörzshöz van letapadva a fitymám belső része, hártyaszerűen. És a bal oldali kicsit jobban levan mint a jobb oldali amit onnan látok hogyha lehúzom fitymát picit ferdén áll meg meg a fitymám, és felgyűrődik kicsit a vége. Merev állapotban épphogy makk alá megy a fitymám, de nem marad ott ha elengedem , innen veszem hogy lehet kicsi a péniszem, a fitymám meg nagyobb annál(bőr) De nem fáj ha hátrahúzom. A rövid fék kicsit húzza a makkomat lefelé ha nagyon húzom hátra fitymát.


Ennyi a problémám, elnézést hogy hosszú lett nem birtam rövidebben megfogalmazni. A kis pénisz alatt mereven 12-13cm hosszú és 4cm vastagot értem, ekkora az enyém sajnos. Nem is merek sexuális kapcsolatot élni pedig lassan ott tartunk


2010. okt. 10. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én csak egy problémádra szeretnék válaszolni: Én 53 éves nő vagyok, és a jelenlegi páromnak merev állapotban 12 cm a pénisze. Nem jelent gondot, és elmondása szerint elég sok nő volt az életében. Amelyiknek nem felelt meg, az tovább állt. Tanuld meg más módon is kielégiteni a lányokat, és akkor neked sem lesz problémád. Biztos lesz aki megjegyzést tesz, de ezekkel ne törödj.
2010. okt. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszát! És szexuális életében nem jelent ez gondot? Nem akarom azt hogy ez miatt legyen vége jelenlegi kapcsolatomnak.
2010. okt. 10. 17:28
 3/14 anonim ***** válasza:

Hali!


Ha vége lesz is a jelenlegi kapcsolatodnak (ha vége lesz), az nem emiatt lesz, hanem azért, mert nincs önbizalmad és mindentől parázol. Nem tudom, van-e valaki a környezetedben, akivel beszélget7sz-e szexuális kérdésekről, dolgokról... (szülő, -- bár sztem te annyira parázol, hogy velük inkább nem --, barát, haver, esetleg pszichológus...) ... de szvsz fontos lenne. Azzal sem vagyok tixtában, hogy nálatok volt-e a suliban vagy vhol annó szexuális felvilágosítás, és ha igen, akkor kitértek-e a fékre ill. a Fordyce-pöttyökre?


Ami a bréd hosszát és vastagságát illeti, ha a heréid helyezkedésének utánaolvastál, akkor feltételezem, ennek is. Csak éppen nem akarod elhinni azt, hogy egy nőt akár már 5 centivel is a csúcsra le7 vinni mereven, pedig igaz, és ha nem veszel erőt magadon, ill. fejezed be a parázást, akkor a bnődet is el fogod riasztani magad mellől nagy vszséggel méghozzá a közeljövőben, mert bebeszéled magadnak a paráiddal azt a valótlanságot, hogy "ő túl jó hozzád, te meg "biztos" selejtes vagy neki, nem érdemled meg őt," ill. "Jajj mit szól majd hozzá, ha meglátja..." ...meg hasonlók. Mégis mit szólna? Ha téged VALÓBAN szeret, akkor semmit.


Amiket fentebb felsoroltál, azok között valójában egy se gond, ha úgy vesszük a fékedről azt sem tudod, hogy mi, ill. hol talál6ó, ezt bizonyítja a fenti leírásod. Ez nem új... azonban ne csinálj problémát abból, ami valójában nem az!

Előző hozzászólónak meg teljesen igaza van. Ne azzal foglalkozz, hogy mi milyen és mekkora (felszínesség), hanem kezdd el élni az életedet, és beszélgess vkiben, akiben bizalmat érzel, erre mindenkinek szüksége van, -- neked is!


Üdv: EE

2010. okt. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Inkább akkor rosszul fogalmaztam, mert tudom mi micsoda!

Felvilágosítás nem volt. Akkor nem rövid a fékem? Hát a méret oké el kell fogadni de kicsinek számít akkor is.

2010. okt. 10. 18:00
 5/14 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


Hadd idézzelek alátámasztásképpen, hogy mégsem vagy képben a fékeddel:

"- Mindenknek van a pénisze hátsó részén ami lefelé néz pirosas színű hosszú vezeték ami végigfut a péniszen? A húgycsőnél végződik nekem kb."

___ Az nem vezeték, az MAGA A FÉK! egy húrszerű bőrképlet, ami a húgycsőnyílásból ered majd a makk elülső (alsó, nem pedig hátsó) részén fut lefelé.


"- Ha ernyedt állapotban lehúzom fitymámat makkról, lejön viszont a bal oldal (lehet kicsit rövid fitymafékem) kicsit jobban levan szerintem tapadva mint a jobb- tehát a pénisztörzshöz van letapadva a fitymám belső része, hártyaszerűen."

___ Magad írtad le... az inkább letapadás, semmi köze a fékedhez.


"Hát a méret oké el kell fogadni de kicsinek számít akkor is."

___ Ne erősködj már... nem kicsi az, hanem normál!


1.) Nem volt felvilágosítás... akkor honnan is tud6nád, hogy mi micsoda és hogyan helyezkedik, mi a funkciója?

2.) Amiről azt hiszed, tudod, valójában nem vagy nem úgy, ahogyan kellene, akkor engedd a másiknak hogy kiigazítsa a tévedéseidet a te érdekedben, és lépj túl a büszkeségeden, ami ezt meggátolja. Nem rossz szándékból mondom Tesó! :-o

3.) Ha vki rácáfol a téves képzelgéseidre, akkor azt fogadd el, hogy úgy van ne erősítsd méginkább a saját beidegződéseidet, kben nem fogsz tudni változtatni önmagadon... <:-o


Sztem először hasznos lenne, ha a szexuális életed megkezdése előtt inkább önmagad ismernéd meg, mivel az eddigi leírásaidból mindössze az derült itt ki, hogy vannak hiányosságaid.

Ha úgy glod, nagyon szívesen kisegítelek a felvilágosítással, ehhez azonban keress meg >>priviben, linkeld be az oldal webcímét is hivatkozásképpen, majd adj meg benne egy SkyPE/MSN-címet. Sztem rád férne... de ezt nem nekem kell éreznem, hanem neked. A döntés uis a tiéd. Ha te is így érzed, kaptál egy felajánlást... élj vele bátran! :-)


Üdv: EE

2010. okt. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Természetesen hallgatok az okosabbra meg aki ért hozzá. Azt nemtudtam hogy az egész maga a fék. Mostmár tudom:)

Az a furcsa, hogy kamillás borogatás után és huzogatás után már nincs annyira letapadva. Köszi hogy válaszoltál!!

2010. okt. 11. 17:18
 7/14 anonim ***** válasza:

Nincs mit! :-)

Nekem sem mondták el ezt sose -- az igazat megvallva. A fékre speciell sokkal inkább úgy jöttem rá, hogy önkielégítés közben jobban áttanulmányoztam, analizáltam a sajátomat. Neked is csak javasolni tudom, hogy fedezd fel jobban magad, addig "ne tarts ott"! :-) Amíg magadat nem ismered meg, a másikat, bnődet, hogyan akarod?

Pótold be az elvesztegetett éveidet, és ismerd meg a testedet, a hiányosságaidat pedig mielőbb pótold, s merj beszélni a nemi dolgokról! primitív felfogás, hogy ez tabu!


Az önbizalmadat meg hozd helyre, és ne képzelegj tovább! A tény az, hogy megfelelő nagyságú a péló, ezen nincs mit szégyellned. Ha még kemény erekciód is van, akár reggelente, akár önkielégítéskor, akár spontán, akkor meg aztán tényleg nincs semmi jelentősége annak, hogy mekkora!


Ami a Fordyce-pöttyöket illeti, azon szinte bárhol előfordul6nak, ahol nyálkahártyaszerűen elvékonyodik, érzékennyé válik a bőr. Előfordul6nak a herezacskón, a péló tövén szerteszéjjel, a pénisz testén a belfitymán, és a makkon is, de ezeken kívül még az ajak mentén, és a mellbimbók udvarában is gyakori. majd minden embernek vannak Fordyce-pöttyei, szal ez sem gáz. Csak az gáz, amiről TE gondolod azt, mert így a másikat is képes le7sz "megfertőzni" téves nézeteiddel és HITEDDEL!



Csak FEL A FEJJEL! ;-)

És, ha kérdésed van, merd bátran feltenni, akármilyen hülyeségnek is képzeled! ;-)


Üdv: EE

2010. okt. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Sziasztok!

Bocsi az offért!

Kedves EE tőled kérdeznék.

Írhatnék neked privi emailt hereviszérrel kapcsolatban?

2010. okt. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

@ 12:44-es hszóló:


Nyugodtan írj. Ha segítség kéne, miért ne ír6nál? :-)

Üdv: EE

2010. okt. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Írtam ki kérdést:)

És köszönöm,hogy jóindulatú vagy:)

a kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

2010. okt. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!