Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állkapocs alatt közvetlenül...

Állkapocs alatt közvetlenül csomó. Mi lehet, mitől lehet, fogászati gond?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy éve van az alsó alkapcsom csúcsánal egy kemény csomó, ha megfeszítem a nyakam, érezhető és néha látható, normál állapotban visszamegy az állam alá és nem is érezhető. Voltam vervetelen, máj, minden rendben. Fogászati gond lehet? Zavar hogy ott van. Valakinek volt mar ilyen?

2017. máj. 5. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nyirokcsomó gyulladásra tippelnék. Ezt okozhatja rossz fog, vagy valami más gyulladás az állkapcsodban. Miért nem keresel fel egy szájsebészt?
2017. máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyirokcsomót érzel...mindenkinek van. És ne nyomogasd mert attól is begyulladhat meg jót se tesz.
2017. máj. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Én is arra gondoltam, hogy nyitok csomó, de elég régóta és fixen ott van. Tervben van, hogy ősszel elmegyek megcsináltatni nehany fogat. Csak olyan hihetetlennek tűnő, hogy attól talán elmúlik.
2017. máj. 5. 10:27
 4/5 anonim válasza:
Sztem rák:/
2018. szept. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Már jobban vagy?
2022. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!