Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van szoros összefüggés a...

Van szoros összefüggés a civilizált, fejlett, jóléti "világ" és a rák között?

Figyelt kérdés
Ez nem vitás, a fejlett világban sok a rákos beteg, mig viszont az afrika déli részén ami nem fejlett ugyan de sokkal kevesebb rákos beteg található, sőt én igazából nem is hallottam afelöl panaszt. Elmondhatom magamról, hogy jólétben élek, nem vagyok gazdag, de nem is vagyok szegény, inkább ilyen átlagos. Az utóbbi időben vettem os fel pár kilót, mondták is hogy meghíztam stb.. Ez igazából összefügg a mozgásszegény életmóddal is, az internetfüggőséggel, meg ülő munkát is végzek. Elképzelhető hogy idővel rákos leszek? Van e szoros összefüggés e között és a rák között? Mert olyan mintha a rák a többségnél pont hogy a jólét miatt alakul ki, persze jó lét alatt nem nagy dolgokra gondolok, hanem inkább olyanolra hogy elmész egy étterembe eszel egy gyrost, ha édesszájú vagy sok édességet eszel, ha teheted inkább pihensz mint mozogsz, a barátaiddal inkább chatelsz mint hogy személyesen beszéljél, mert így kényelmes.
2017. júl. 22. 06:00
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. júl. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elhízás és a mozgásszegény életmód valóban erősen növeli a rák kockázatát, és mivel a fejlett országokban fejlett az egészségügy és sokáig élnek az emberek, nagyobb eséllyel halsz meg rákban, mint azokban a betegségekben, amik az afrikaiakat sújtják.



[link]

2017. júl. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amti nem sokan említenek, az az, hogy a jóléti társadalmakban DIAGNOSZTIZÁLJÁK a betegségeket, a fejletlen terüeleteken meg símán meghalnak akár rákban is az emberek anélkül, hogy tudnák, mi bajuk volt.
2017. júl. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!