Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Erős fejfájás után óriási...

Erős fejfájás után óriási fordulat?

Figyelt kérdés
Egy 22 éves srácról van szó, akinek pár napja semmi baja nem volt aztán 2-3 napig olyan erős fejfájása volt hogy sürgősségire kellett vele menni,vettek tőle vért stb. Végül nem tudom mit mondtak neki az orvosok de hazamehetett. Azóta teljes fordulatot vett mind velem (barátnőjével) illetve a barátaival is. Már nekem akar velem lenni. Új életet akar kezdeni,nem tudja kiben bízhat meg, olyan dolgokat mondott nekem is és a barátainak is amit senki nem ért és nem is magyaráz el. Állít dolgokat de ha rákérdezünk teljesen témát vált. Mi történhetett vele??? Teljesen ki vagyunk borulva. Sajnos nem tudok felőle érdeklődni mert nem akar velem beszélni sem velem lenni. Múlt héten még a nyaralást terveztük és minden rendben volt közöttünk,sőt annyi szépet mondott...
2017. júl. 23. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Agyvérzés esetleg.?
2017. júl. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

azt a kórházban észleltél volna,gondolom...

Teljesen megváltozott a véleménye az életről és hirtelen új életet akar kezdeni. Mondta hogy szeret de neki most önmagát meg kell találnia és stb..

Teljesen depressziós lettem, ő a mindenem és most nem tudom menyi ideig fog ez tartani hogy ez most bekkant nála vagy lehet komolyan gondolja és akár évekig..

2017. júl. 24. 00:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért fájt a feje, mert szorongott, nem merte kimondani amit most már kimondott.
2017. júl. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt mr vizsgálaton?
2017. júl. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem volt. Velem már nem beszél, barátaitól érdeklődtem de ők sem tudtak sokat mondani.
2017. júl. 26. 09:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni akkor, hogy van e szervi oka.
2017. júl. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!