Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ennek az oka? Milyen...

Mi lehet ennek az oka? Milyen betegség állhat a háttérben? Többi lent!

Figyelt kérdés

Már régebben is (évekkel ezelőtt, kb 12 éves koromban kezdődött) fájt nagyon a fejem, akkor nagyon sokat olvastam az asztalomnál egy kislámpa fényénél. A szemeim is fájni kezdtek, ezért elmentünk szemészetre, de semmit sem mondtak, a szemeimmel nem volt probléma. Aztán betudtuk frontérzékenységnek, migrénnek, de kb egy éve, amikor kezdtem a gimnáziumot újra elkezdett fájni a fejem. Stresszeltem nagyon az új környezetben, ezért eleinte azthittem hogy azért fáj kb minden nap. De egy fél éve kezdett intenzívebben fájni a fejem, szédülök ha a szobámból a konyháig ki kell mennem (kb 4-5 méter), az iskolás szemvizsgálaton meg kiderült, hogy a jobb szemem a tavalyi vizsgálathoz képest nagyot romlott. Egy szemklinikán azt mondták, hogy nem kell szemüveg, a jobb szememmel távolra nem látok jól, de csak 0,75ös szemüveg kéne, amit nem szükséges kiváltani. A baj az, hogy a jobb szememmel már a falon levő képeimet is homályosan látom, illetve a fejem jobb oldala fáj mindig. Leggyakoribb tüneteim: fejem jobb oldala fáj (úgy érzem akkor, mintha feszülne a fejem, ki akarna törni belőle valami), tarkóm merev szokott lenni, ha fáj a fejem, akkor a jobb szemem szokott lüktetni, szédülés, volt már négyszer is hogy elájultam.

Először is háziorvoshoz kell mennem, tudom, de utána melyik az részleg ahova fog küldeni, illetve milyen lehetséges vizsgálatokra utalhat be? Milyen betegségem lehet? Van összefüggés aközött, hogy mindig a fejem jobb oldala fáj és a jobb szemem romlott? Nagyon félek, hogy valami nagy baj van és már régóta lappang bennem egy betegség.

Előre is köszönöm a válaszokat! 16/L



2017. júl. 10. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is hasonlo tüneteim vannak, illetve én is nagyon félek a komolyabb bajtól. Szerintem koponya MR vizsgálatra lenne érdemes elmenni, ha megtehetitek, akár magánra, hogy ne kelljen várni időpontra.
2017. júl. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2017. júl. 11. 13:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaziból attól is szédülhetsz ha túl hirtelen állsz fel. A fejed meg fájhat attól hogy rossz a szemed. Meg attól,hogy nem olyan nagyon rossz a szemed még lehet tőle fejfájásod. Szerintem kéne az a szemüveg :)
2017. júl. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!